Locuri de munca in RDS - Stirile pe blog

Stirile pe blog

Vorbe.Fapte

Breaking

Home Top Ad

Responsive Ads Here

Post Top Ad

miercuri, 9 februarie 2011

Locuri de munca in RDS

Agent de teren(persoane fizice)

Descrierea postului:
- prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele juridice;
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti – persoane juridice;
- negocierea si incheierea de contracte cu persoane juridice;
- preponderent activitate de teren.

Cerinte:
- experienta anterioara in vanzari (constituie avantaj);
- cunostinte in domeniul telecomunicatiilor (constituie avantaj);
- abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj);
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- posibilitate carte de munca,
- bonusuri in functie de performanta;
- posibilitate de evolutie profesionala.

Junior Sales-Agent vanzari teren

Iti doresti sa ai sansa unei cariere in vanzari sau relatii cu publicul?
Vrei sa inveti lucruri noi despre serviciile de telecomunicatii?
RCS & RDS, cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii din Romania, iti ofera posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, in calitate de: Junior Sales – Agent vanzari teren
Iti vei desfasura activitatea dupa un program flexibil, fiind responsabil de  incheierea contractelor privind serviciile RCS & RDS cu persoanele fizice, la domiciliul acestora.
Daca esti interesat, poti depune CV si Scrisoare de intentie la adresa de email recrutare@rcs-rds.ro sau la fax 031.400.4441, mentionand postul pentru care aplici!

Detalii
Laura Mihai:0770.051.028

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Post Bottom Ad

Pages